Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezySportowe Spotkania Majowe 2016

Sportowe Spotkania Majowe 2016

Dodano: 27.03.2017 Autor: mpawlik

Już w piątek 29 kwietnia zapraszamy do udziału w X Masie Krytycznej.

Sportową sobotę rozpoczniemy o godzinie 10:00 oficjalnym przekazaniem do użytku boiska z sztuczną trawą . Przeprowadzony zostanie turniej trampkarzy rocznika 2007 i młodszych. Będzie okazja do sprawdzenia umiejętności piłkarskich w wieloboju sprawnościowym.
Na strzelnicy plenerowej przy ul. Olimpijskiej od godziny 1015 rozpoczną się Zawody Strzeleckie Piekarskich Ugrupowań Społecznych i Politycznych. W tej rywalizacji biorą udział 3 osobowe drużyny. Indywidualnie będzie można zdobywać medale w Turniejach Darta i Disc Golfa. W samo południe o 12:00 drużyny Piekarskich Ugrupowań Społecznych i Politycznych wezmą udział w Zawodach Petanque. Na godzinę 13:00 zaplanowano piłkarską konfrontację Samorządowców z Rodzicami Piekarskich Piłkarzy.
W sobotę i w niedzielę Sekcja Tenisa Ziemnego organizuje dla mieszkańców Piekar Śl. na kortach przy GKS ANDALUZJA Turniej Tenisa Ziemnego „MOSiR CUP” w grze deblowej. Godzina rozpoczęcia turnieju 8:30.

W niedzielę 1 maja

Sekcja Wędkarska przeprowadzi na stawie sekcyjnym MOSiR-Julianka Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora MOSiR.
Grupa biegowa MOSiR będzie uczestnikiem rywalizacji w kolejnych zawodach Biegowej Patery “Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF organizowanych Czeladzi. Grupa Nordic Walking o godzinie 10:00 wyruszy na trasę pętli biegowej „Sztafeta do Rzymu”.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału

Udostępnij artykuł