Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoZ wizytą u Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych

Z wizytą u Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych

Dodano: 12.05.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

W dniu Międzynarodowego Święta Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych w imieniu Sławy Umińskiej-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich przedstawiciele Urzędu Miasta, na ręce Doroty Gmerczyńskiej naczelnej pielęgniarki Piekarskiego Centrum Medycznego złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Jednocześnie Prezydent wystosowała też list do dr Grażyny Kruk-Kopiec naczelnej pielęgniarki Szpitala Chirurgii Urazowej.

“Dzisiejsze święto jest, jak co roku, okazją do wyrażenia wdzięczności za pełnioną przez Państwa służbę na rzecz życia i zdrowia pacjentów – mieszkańców nie tylko Miasta Piekary Śląskie, ale także całego regionu. Stanowi również znakomitą okoliczność, by życzyć niespożytych pokładów energii, cierpliwości i wytrwałości w realizacji codziennych zadań” – napisała Prezydent Sława Umińska-Duraj.

Za pośrednictwem naczelnych pielęgniarek życzenia zostały skierowane do wszystkich pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych Piekarskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. oraz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Dabba.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter