Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportZakończyła się rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Zakończyła się rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Dodano: 03.07.2024 Autor: Daniel Pliszka

Tegoroczna rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dobiegła końca, a Piekary Śląskie osiągnęły dobry wynik, zajmując 23 miejsce! To sukces, na który ciężko pracowali wszyscy piekarscy rowerzyści. Łącznie mieszkańcy Piekar Śląskich wykręcili 69.611 km, co jest bardzo solidnym osiągnięciem.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi, Piekarzanie przejechali imponującą liczbę kilometrów, pokazując, że pasja do jazdy na rowerze i wspólne działanie mogą przynieść znakomite rezultaty. Tegoroczny wynik jest dowodem na to, że nasza społeczność rowerowa jest coraz silniejsza i bardziej zmotywowana. W ubiegłym roku Piekary Śląskie w rywalizacji miast zajęły 24. miejsce z 63.184 przejechanymi kilometrami.

Mamy również przyjemność ogłosić, że Kazimierz Mucha, mieszkaniec Piekar Śląskich, zajął 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w całej Polsce! To osiągnięcie jest nie tylko powodem do dumy dla niego samego, ale także dla całego miasta. Jego zaangażowanie i pasja do jazdy na rowerze są inspiracją dla nas wszystkich.

Chociaż rywalizacja o tytuł dobiegła końca, to duch aktywności i wspólnego działania powinien pozostać z nami na co dzień. Zachęcamy wszystkich do kontynuowania jazdy na rowerze i korzystania z uroków rowerowej turystyki. Wasze wysiłki przyczyniły się do propagowania zdrowego trybu życia oraz aktywnego wypoczynku w naszym mieście.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich udział i zaangażowanie. Wasze wsparcie było kluczowe dla osiągnięcia tak dobrego wyniku. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim piekarskim rowerzystom!

Udostępnij artykuł