Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKultura26. Przebojowe Urodziny Radia Piekary

26. Przebojowe Urodziny Radia Piekary

Dodano: 06.05.2022 Autor: Karolina Wieczorek

Zbliżają się Przebojowe Urodziny Radia Piekary, które w tym roku obchodzi 26 lat istnienia. Z tej okazji w weekend 13 – 15 maja 2022 r. odbędzie się trzydniowa muzyczna impreza pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Na scenie zagrają między innymi: Cleo, Baciary oraz Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Będzie się działo – nie może Was zabraknąć!

Trzydniowe Przebojowe Urodziny Radia Piekary rozpoczną się w piątek 13 maja i potrwają do niedzieli. Atrakcje muzyczne i dobra zabawa gwarantowane! Występy zaproszonych artystów odbędą się na scenie pod Kopcem Wyzwolenia.

Szczegółowy program trzydniowej imprezy:

13 maja – piątek

Tego dnia gwiazdami wieczoru są Cleo i Sonia Maselik. Piątek to dzień z muzyką pop i artystami hip-hopowymi. Gospodarzem imprezy będzie Sebastian Mierzwa. Zaczynamy o godz. 16.00 muzycznym wstępem w sprawdzonym formacie Hello Party, miksował będzie Adam Gruca.

17.00 PABLO S- PABIAN – FRANCZESKO
18.00 VIBE HOUSE CLUB  Z DAWIDEM ARTYSTĄ 
19.00 WAC TOJA
20.00 SONIA MASELIK
21.00 CLEO
22:00 – 00.00 Impreza Hello Party, miksuje Adam Gruca

14 maja – sobota

Tego dnia dominować będzie muzyka disco polo. Gwiazdami wieczoru będą Zenon Martyniuk z zespołem Akcent oraz Long & Junior. Gospodarzami imprezy będą Inga Papkala oraz Paweł Zięba. Zaczynamy o 16.00, pierwszą godzinę wypełni Hello Party, a miksował będzie Adam Gruca.

17.00 LAJKERS
18.00 PABLO
19.00 DISCOBOYS
20.00 LONG & JUNIOR
21.00 SHANTEL
22.00 ZENON MARTYNIUK Z ZESPOŁEM AKCENT
23.00 – 00.00 Impreza w formule Hello Party, miksował będzie Adam Gruca.

15 maja – niedziela

Trzeciego dnia urodzin Radia Piekary gwiazdami wieczoru będą zespoły Baciary oraz Dejw. Gospodarzem imprezy będzie Sebastian Mierzwa. Zaczynamy o 15.00, pierwsze dwie godziny wypełni Hello Party, a miksował będzie Brajan Borgowski.

17.00 SKORUSA
18.00 BACIARY
19.00 MARIOO
20.00 FASTER
21.00 DEJW
21.00 – 23.00 Impreza w formule Hello Party, miksował będzie Brajan Borgowski.

Ponadto, wiele innych atrakcji, między innymi: czeski Luna-Park – największe objazdowe wesołe miasteczko, zabawy i animacje dla dzieci, dmuchańce oraz strefa gastronomiczna, w której każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

∗ ∗ ∗
UWAGA – zmiany w organizacji ruchu drogowego!

W związku z organizowaną w dniach 13-15 maja imprezą z okazji 26-lecia urodzin Radia Piekary na terenie Kopca Wyzwolenia wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych do Drogi Wojewódzkiej nr 911 na ul. Wyzwolenia oraz na ul. Do Kopca Wyzwolenia. Na sąsiadującym z Kopcem odcinku ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Na ww. odcinku, od ul. Inwalidów Wojennych do DW 911, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Dojazd do ulicy Bytomskiej od strony DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd ulicą Pod Lipami.

Na ul. Jana Pawła II parkowanie skośne będzie możliwe na lewej części jezdni (patrząc w kierunku DW 911). Ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż odcinka ul. Jana Pawła II zostanie wygrodzona bez możliwości parkowania.

Ponadto na ul. Wyzwolenia obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od drogi DW 911.

Dodatkowo ul. Do Kopca Wyzwolenia zostanie wyłączona z ruchu. Nie będzie możliwości parkowania przy Kopcu Wyzwolenia.

Zmiany obowiązywać będą od 13 maja (piątek) od godz. 6.00 do 16 maja (poniedziałek) do godz. 6.00.

* * *

Dodatkowe kursy autobusów w dniu Urodzin Radia Piekary

Uczestnicy imprezy urodzinowej Radia Piekary będą mogli skorzystać ze specjalnych linii autobusowych, które zapewnią w piątek, sobotę i niedzielę transport z Piekar Śląskich do Bytomia, Siemianowic Śląskich oraz Katowic, a także do piekarskich dzielnic: Szarlej, Brzozowice-Kamień, Brzeziny Śląskie oraz Dąbrówka Wielka. Mowa o autobusach linii 5 i 114.

  • W piątek zaplanowano odjazd obu autobusów z przystanku Piekary-Dwór o godz. 00.30
  • W sobotę zaplanowano odjazd obu autobusów z przystanku Piekary-Dwór o godz. 00.30
  • W niedzielę zaplanowano odjazd obu autobusów z przystanku Piekary-Dwór o godz. 23.30

Autobusem nr 5 będzie można dojechać do: Szarleja, Brzozowic-Kamienia, Brzezin Śląskich, Dąbrówki Wielkiej, Siemianowic Śląskich oraz Katowic.
Autobusem nr 114 będzie można dojechać do Bytomia.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter