Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoŚwięto Służby Więziennej

Święto Służby Więziennej

Dodano: 08.02.2026 Autor: Wojciech Maćkowski

Z okazji Święta Służby Więziennej, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom za Państwa nieoceniony wysiłek, który wkładacie w wykonywanie powierzonych Wam zadań. W dniu dzisiejszego święta, życzymy, aby każdy dzień w pracy był powodem do dumy oraz aby był źródłem niekończącej się satysfakcji.

Wasza praca jest niezwykle ważna, a co za tym idzie – wymagająca. Jest ona kluczowa w utrzymywaniu bezpieczeństwa oraz resocjalizacji osób osadzonych. Pragniemy podziękować Wam za zaangażowanie i odwagę, którymi kierujecie każdego dnia podczas wykonywania swoich
obowiązków.

Na szczególne uznanie, zasługuje działalność resocjalizacyjna, która przyczynia się do reintegracji osób osadzonych ze społeczeństwem. To właśnie Państwo dajecie ludziom druga szansę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Z całego serca życzymy zdrowia, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej służby. Niech Wasza praca będzie zawsze doceniana i niech niesie radość oraz poczucie spełnienia. Dziękujemy za trud i poświęcenie, które wnoszą tak wiele dobra dla społeczeństwa.

Tomasz Wesołowski
Przewodniczący Rady Miasta
Piekary Śląskie
Sława Umińska-Kajdan
Prezydent Miasta
Piekary Śląskie

 

Udostępnij artykuł