Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaImprezy“Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne”. Konferencja z udziałem Navala

“Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne”. Konferencja z udziałem Navala

Dodano: 04.10.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

“Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne” – konferencja pod tym tytułem zorganizowana zostanie w Miejskim Domu Kultury w pierwszej połowie października. Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu, którego gościem specjalnym będzie NAVAL – były żołnierz jednostki GROM.

Konferencja “Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne” odbędzie się 11 października 2019 roku o godzinie 10:00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Bytomskiej 73. Gościem specjalnym wydarzenia będzie NAVAL – były żołnierz JW GROM, operator w zespole bojowym, uczestnik misji zagranicznych w Iraku i Afganistanie.

Wielokrotnie doceniany za swoją służbę najwyższymi odznaczeniami wojskowymi opowie o swoich przeżyciach i doświadczeniach wyniesionych z pracy wojskowego. Przybliży słuchaczom informacje dotyczące selekcji do jednostki oraz dane dotyczące tajników szkolenia. Podzieli się spostrzeżeniami z misji zagranicznych i działań bojowych, a także będzie promował książki swojego autorstwa.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu konieczne jest posiadanie wejściówki, która może zostać odebrana w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka przy ulicy Kalwaryjskiej 62D i Miejskim Domu Kultury przy ulicy Bytomskiej 73.

Uprzejmie informujemy, że przebywanie na terenie, gdzie odbywa się wydarzenie, oznacza zgodę na publikację wizerunku.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter