Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaBiblioteka organizuje konkurs “Mój portret z babcią i dziadkiem”

Biblioteka organizuje konkurs “Mój portret z babcią i dziadkiem”

Dodano: 15.01.2021 Autor: redaktorcentrum

W ubiegłym roku możliwe było wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala na zorganizowanie spotkania, ale piekarscy bibliotekarze mają pomysł na to, jak poradzić sobie z tą sytuacją.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich ma propozycję dla wszystkich wnuków. Na czym polega zadanie? Chętni do udziału w konkursie mają przygotować swój portret z Babcią i Dziadkiem w formie pracy plastycznej, w dowolnym formacie, dowolną techniką artystyczną (np. rysunek, malarstwo, fotografia, kolaż lub połączenie wszystkich tych form) przedstawiającą relację z dziadkami i ich rolę w życiu.

Prace można nadsyłać do 20 stycznia 2021 roku do Biblioteki Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane w holu biblioteki w formie wystawy, każda praca zostanie opatrzona numerem, a każdy z odwiedzających bibliotekę w dniach 25-29.01.2021 będzie mógł ocenić prace i na podstawie tych ocen wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody w formie zestawów dla wnuków, Babć i Dziadków. Zapraszamy do zabawy!

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich i w mediach społecznościowych do dnia 5 lutego 2021.

Szczegóły w regulaminie dostępnym do pobrania poniżej.

Udostępnij artykuł