Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyBiesiada karnawałowa Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Biesiada karnawałowa Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dodano: 16.02.2023 Autor: Anna Jurczyńska

Dzielnicowy Dom Kultury wraz z Zarządem Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowali dla swoich członków uroczystą biesiadę karnawałową, która odbyła się 10 lutego 2023 r. w auli Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich. Na miejsce przybyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich, Honorowa Członkini PUTW. 
 
Wszyscy świetnie się bawili, a atrakcji było co niemiara. Do tańca przygrywał i zapraszał do zabawy Zespół Muzyczny NAS TROJE. Członkowie PUTW śpiewali razem z zespołem, a poszczególne grupy fakultatywne: sportowa, taneczna i języka niemieckiego, prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i językowe przed zgromadzonym audytorium. Uczestnicy biesiady poprzebierali się w fantastyczne kostiumy. Gwoździem programu biesiadnej imprezy był konkurs na króla i królową balu oraz konkurs przebierańców.
 
Biesiadnicy wyrazili swój nieukrywany zachwyt, dziękując organizatorom za przygotowanie tak wspaniałej zabawy – za porywającą do tańca oprawę Zespołu Muzycznego NAS TROJE, przepiękne dekoracje, pyszny poczęstunek, stworzenie wyjątkowej atmosfery oraz niezapomnianego klimatu tego wieczoru. Wszyscy życzyli sobie, aby w tym samym gronie spotkać się za rok. 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter