Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiasto“Dni Otwarte” w nowym budynku piekarskiego szpitala!

“Dni Otwarte” w nowym budynku piekarskiego szpitala!

Dodano: 05.12.2017 Autor:

Nowy budynek Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji ostatnich lat. Przedsięwzięcie warte ponad 70 milionów złotych jest już na ukończeniu, o czym 16 i 17 grudnia będą mogli przekonać się sami mieszkańcy. W tych dniach Piekarskie Centrum Medyczne organizuje “Dni Otwarte” w nowym budynku szpitala, podczas których każdy zainteresowany będzie mógł na własne oczy przekonać się, jak wyglądają efekty kilkuletnich starań.

Weekend 16 i 17 grudnia będzie niepowtarzalną okazją dla mieszkańców Piekar Śląskich, aby poznać nowy budynek miejskiego szpitala “od kuchni”. Specjalnie dla zwiedzających, udostępnione zostaną wszystkie sale i pomieszczenia, włączając to również sale operacyjne! Po zaplanowanych “Dniach Otwartych”, personel szpitala będzie stopniowo przenosił poszczególne oddziały do nowego budynku, tak aby w nowym roku placówka w pełni służyła już pacjentom.

Podczas “Dni Otwartych” zwiedzanie budynku będzie odbywało się w zorganizowanych, 15-osobowych grupach z przewodnikiem. Zdecydowano o wprowadzeniu systemy rezerwacji po to, aby każdy chętny mógł wybrać dogodną dla siebie porę zwiedzania i uniknąć niepotrzebnego czekania na swoją kolej.

Rezerwacji uczestnictwa w „Dniach drzwi otwartych Piekarskiego Centrum Medycznego” można dokonać na stronie internetowej szpitala pod adresem: http://www.szpital.piekary.pl/rezerwacja/.

System jest prosty. Wystarczy kliknąć na wybraną datę oraz godzinę, wpisać swoje dane i wybrać „Rezerwuj teraz”. Potwierdzenie rezerwacji zainteresowana osoba otrzyma natychmiast na podany przy rejestracji adres e-mail. Rezerwacji można też dokonać telefonicznie pod numerem: 32 39-38-103 w godzinach 8.00 – 14.30.

– Nowy budynek szpitala w Piekarach Śląskich to jedna z największych i najnowocześniejszych inwestycji tego typu w Polsce. Budowa i wyposażenie kosztowały ponad 70 mln złotych. Pierwsi pacjenci trafią do nowego budynku na początku 2018 roku – podkreśla Sława Umińska Duraj, prezydent Piekar Śląskich.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter