Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoInwestycje i zmiany w ZSP nr 2

Inwestycje i zmiany w ZSP nr 2

Dodano: 19.01.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej w ostatnim czasie dokonano modernizacji wokół boiska szkolnego oraz wyposażono kuchnię szkolną w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”.  Miasto Piekary Śląskie przekazało na te inwestycje ponad 40 tysięcy złotych.

W piekarskim ZSP nr 2 dokonano inwestycji na zewnątrz szkoły na terenie boiska. Wyremontowane zostały schody prowadzące z sali gimnastycznej na teren boiska szkolnego. Remont obejmował stopnie schodów i naprawę poręczy. Wymieniono również całkowicie siatki na piłko-chwyty dookoła boiska. Miasto Piekary Śląskie przekazało na tą inwestycję ponad 24.000 złotych.

W szkole doposażono także kuchnie szkolną w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”. W ramach dofinansowania wynoszącego 64.000 zł (16.000 zł to wkład własny, z budżetu miasta), zakupiono dwa piece konwekcyjno-parowe Classic Cook, stoły robocze, zmywarkę z funkcją wyparzania, taboret gazowy, szatkownice, mikser, zamrażarkę, mikser planetarny i inne. Całkowita wartość inwestycji to kwota 80.000 złotych.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter