Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportJubileusz 100-lecia KS Orzeł Biały

Jubileusz 100-lecia KS Orzeł Biały

Dodano: 24.08.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Tadeusz Wieczorek – prezes KS Orzeł Biały zapraszają w sobotę 26 sierpnia na Jubileusz 100-lecia istnienia klubu. Będzie to niezwykły moment w historii naszej społeczności, który chcemy uczcić razem z Wami. Oprócz oficjalnych uroczystości odbędzie się też mecz towarzyski pomiędzy KS Orzeł Biały, a drużyną z partnerskiego miasta w Chorwacji – Marija Bystrica. Następnie zapraszamy na piknik sportowy.

Program obchodów:

11.30 – Składanie kwiatów przy pomniku Olimpijczyków z Brzezin Śląskich

13.00 – Msza święta w kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich w intencji żyjących oraz zmarłych działaczy, sportowców, sympatyków i darczyńców klubu. Po mszy przemarsz z udziałem Orkiestry Dętej Piekary-Julian na stadion KS Orzeł Biały.

14.15 – Oficjalne oddanie wyremontowanego budynku klubu do użytku.

15.00 – Międzynarodowy mecz piłki nożnej oldbojów KS Orzeł Biały – Marija Bystrica z Chorwacji. W przerwie meczu wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Piłki Nożnej dla zasłużonych społecznych działaczy klubu

16.30 – Podziękowania dla darczyńców klubu

17.00 – Piknik sportowo-kulturalny – zabawa taneczna przy zespole muzycznym „Nastroje” (do 22:00)

18.00 – Występ gościa specjalnego

Oczywiście przygotowana też będzie strefa gastronomiczna. Przewidziano również atrakcje dla dzieci i młodzieży. Będzie to wyjątkowy i niezapomniany moment, który klub chce spędzić razem z Wami – wiernymi kibicami, partnerami oraz wszystkimi osobami, które kochają sport i wspierają KS “Orzeł Biały”. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i uczestniczenia w historii. Niech ten jubileuszowy dzień będzie pełen uśmiechu, radości i sportowej pasji. Do zobaczenia 26 sierpnia!

Udostępnij artykuł