Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoWszyscy Piekarzanie w EcoHarmonogramie

Wszyscy Piekarzanie w EcoHarmonogramie

Dodano: 20.01.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

Zachęcamy mieszkańców Piekar Śląskich do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram. Teraz w aplikacji dostępne są terminy odbioru zarówno domów jednorodzinnych jak i zabudowy wielorodzinnej. Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie trzeba już pamiętać terminu odbioru.

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności, które w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z klientów. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów. Obsługuje zarówno budownictwo indywidualne jak i wielorodzinne.

Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Więcej informacji na stronie EcoHarmonogram
 
Jednocześnie dodatkowo publikujemy także harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej na 2023 r. W budownictwie wielorodzinnym odbiór odpadów odbywa się raz w tygodniu.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter