Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoKolejkomat funkcjonuje w Wydziale Komunikacji

Kolejkomat funkcjonuje w Wydziale Komunikacji

Dodano: 04.09.2020 Autor: Andrzej Zazgórnik

Oczekiwanie na załatwienie spraw urzędowych będzie mniej czasochłonne. Kolejkomat pozwala na zarezerwowanie wizyty na określony dzień i godzinę. Obecnie urządzenie dostosowane zostało do potrzeb Wydziału Komunikacji. W przyszłości obsługiwać będzie też pozostałe.

Od dnia 7 września 2020 roku każdy mieszkaniec zgłaszający się do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Piekary Śląskie będzie zobowiązany do skorzystania z kolejkomatu umieszczonego na 1 piętrze budynku UM przy ulicy Bytomskiej 84(pomiędzy pokojami 103 i 104). Korzystając z urządzenia (dezynfekowanego na bieżąco), wybiera interesującą go usługę i drukuje bilet. Potem oczekuje na wezwanie do konkretnego pokoju (informacja jest wyświetlana na ekranie umieszczonym na korytarzu i emitowana w postaci komunikatu dźwiękowego).

Chętni mogą też rezerwować termin w internecie poprzez serwis bezkolejki.eu/umpiekary .Jego obsługa jest intuicyjna, wystarczy kilka kliknięć, by umówić się na konkretny dzień i godzinę. Po przejściu procedury otrzymuje się 6-cyfrowy kod. W czasie osobistej wizyty w Urzędzie wystarczy jedynie wprowadzić go do urządzenia, wydrukować bilet i oczekiwać na wezwanie

Dokonanie rezerwacji internetowej związanej z wizytą w Urzędzie Miasta możliwe jest od dzisiaj (piątek, 4 września). Pierwszym dostępnym terminem będzie poniedziałek, 7 września.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter