Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportKolejna edycja Biegowego Grand Prix za nami

Kolejna edycja Biegowego Grand Prix za nami

Dodano: 13.09.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

W niedzielny poranek 13 września w parku w Brzozowicach-Kamieniu odbyła się I edycja Biegowego Grand Prix MOSiR 2020. Na najmłodszych biegaczy czekał dystans 200 metrów, a dla tych bardziej zaawansowanych 3,5 kilometra.

Na starcie do zawodów stanęło 65 zawodniczek i zawodników, którzy zostali podzieleni na 22 kategorie wiekowe. Oprócz zawodów biegowych odbył się również marsz Nordic Walking. W rywalizacji szkół najlepsza okazała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 13, która wyprzedziła Miejska Szkołę Podstawową nr 12 oraz Miejską Szkołę Podstawową nr 14.

Nagrody dla zawodników wręczała Sława Umińska-Duraj, Prezydent Piekar Śląskich. Już teraz MOSiR zaprasza na kolejne edycje, które odbędą się 20 września w Brzezinach Śląskich, 11 października na stadionie przy ul. Olimpijskiej i 18 października na placu u stóp Kopca Wyzwolenia.

Organizatorem Biegowego GP MOSiR 2020 jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Ślaskich oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie.Regulamin i zasady rywalizacji opisano na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Klasyfikacja Ogólna

Klasyfikacja Ogólna – Szkoły

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter