Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoKolejne Spotkania z psychologią w Piekarach Śląskich

Kolejne Spotkania z psychologią w Piekarach Śląskich

Dodano: 09.10.2017 Autor: acuda

Bezpłatne wykłady i warsztaty psychologiczne są organizowane w Piekarach Śląskich już po raz siódmy. Spotkania z psychologią już w czwartek, 19 października.

„PoROZUMienie” – tak zatytułowana jest VII edycja Spotkań z psychologią w Piekarach Śląskich. Wydarzenie odbędzie się 19 października w Ośrodku Kultury „Andaluzja” przy ul. Oświęcimskiej 45.

W programie są wykłady m.in. „My Naród…- słowo w sprawie porozumienia” dr Krzysztofa Jedlińskiego z Warszawy i „Mamy siebie – o porozumieniu w parze” Elżbiety Wisz z Rzeszowa.

Wśród propozycji warsztatowych znajdziemy np. warsztat „Siła muzyki w grupie” Sary Knapik-Szwedy z Katowic i warsztat „Vedic Art. – podróż w głąb siebie” Justyny Gruszki, która przyjedzie ze stolicy.

Ponadto przewidziany jest występ artystyczny i wystawa prac plastycznych Julii Świtaj z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Spotkania z psychologią organizuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich. Zajęcia są bezpłatne. Potrwają od 13.00 do 19.15.

Więcej informacji: www.poradnia.piekary.pl oraz na portalu Facebook. Zapisy na część warsztatową: telefonicznie pod numerem tel. 32 287 97 62 lub w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śląskich przy ul. Skłodowskiej-Curie 108.

W załącznikach szczegółowy program wydarzenia.

Udostępnij artykuł