Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyKoncert “Przez muzykę do serca” w AZS

Koncert “Przez muzykę do serca” w AZS

Dodano: 08.01.2020 Autor: redaktorcentrum

Walka z chorobą nowotworową to poważne wyzwanie, przed którym stoi, wraz ze swoimi bliskimi, mały piekarzanin – Mateusz Kaim. Na jego rzecz zorganizowany zostanie koncert charytatywny.

Mateusz Kaim to 7-letni mieszkaniec naszego miasta, zmagający się ze złośliwym nowotworem rdzenia kręgowego, nerwów czaszkowych i innych części centralnego układu nerwowego. Na jego rzecz zorganizowany zostanie, już 7 lutego o godzinie 17.30 w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich, koncert charytatywny “Przez muzykę do serca”. W działanie to zaangażowana jest, w ramach projektu “Zwolnieni z teorii”, piekarska młodzież. Młodzi ludzie bardzo prężnie działają na rzecz organizacji wydarzenia, zbierając wszystko, co jest im niezbędne. O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Podczas koncertu na scenie AZS wystąpią: zespół muzyczny AZS w Piekarach Śląskich, profesorowie oraz uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Ponadto wiele atrakcji czeka najmłodszych. Spotkania z bohaterami bajek, malowanie buziek, tworzenie zmywalnych tatuaży i balony to tylko niektóre z nich.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter