Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaKrzysztof “Puma” Piasecki i Józef Skrzek w OK Andaluzja

Krzysztof “Puma” Piasecki i Józef Skrzek w OK Andaluzja

Dodano: 13.02.2018 Autor: Szymon Krawiec

Wyjątkowy koncert Krzysztofa “Pumy” Piaseckiego oraz Józefa Skrzeka już 15 lutego w piekarskim Ośrodku Kultury Andaluzja. Będzie to niepowtarzalna okazja do posłuchania na żywo utworów z premierowej płyty “Stories”.

Spotkanie wirtuozów – tak można określić najnowszą, wspólną produkcję Krzysztofa Pumy Piaseckiego i Józefa Skrzeka. Lider legendarnego zespołu SBB i jeden z najlepszych polskich gitarzystów jazzowych połączyli siły na albumie „Stories”. Tytuł trafiony, bo każda kompozycja opowiada dźwiękiem jakąś historię.

Już 15 lutego ten wyjątkowy duet wystąpi na deskach Ośrodka Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich. Będzie to niepowtarzalna w naszym regionie okazja do posłuchania na żywo utworów z premierowej płyty. Gitarowo-klawiszowe duety zapierają dech w piersiach, gwarantując niezapomniane muzyczne wrażenia.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

Bilety w dniu koncertu będzie można nabyć w kasie OK Andaluzja w cenie 60 zł. W przedsprzedaży, wejściówki dostępne są w promocyjnej cenie 50 zł. Możliwy jest również zakup biletów za pośrednictwem przelewu bankowego (szczegóły tutaj: http://okandaluzja.pl/?page_id=663).

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on FacebookTweet about this on Twitter