Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaKto ma wystąpić na Dniach Piekar Śląskich 2018?

Kto ma wystąpić na Dniach Piekar Śląskich 2018?

Po raz kolejny to mieszkańcy zdecydują, kto wystąpi na Dniach Piekar Śląskich. Zgłoszenia muzycznych propozycji na przyszłoroczne Święto Miasta przyjmujemy do 15 października!

Znakomici artyści i szalona zabawa do późnych godzin. Dni Piekar Śląskich to trzydniowa impreza, na którą tłumnie przybywają także mieszkańcy miast sąsiednich, zachęceni wspaniałą atmosferą, ale i doskonałym repertuarem, w którym co roku znajdują się nazwiska czołowych artystów polskiej sceny muzycznej.

Przypomnijmy, że w lipcu tego roku pierwszego dnia bawiliśmy się przy mocniejszych, rockowych dźwiękach  muzyków z takich zespołów jak TSA, Kruk czy Alcoholica, a w finale na koncercie Happysad. Drugiego dnia zagrali m.in. Margaret oraz Piękni i Młodzi; dużą dawkę humoru przekazał publiczności ze sceny artysta kabaretowy Marcin Daniec. Ostatni dzień należał m.in. do zespołów Vox i Kombii. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie inaczej będzie podczas kolejnego Święta Miasta.

Kogo chcecie zobaczyć i usłyszeć na scenie w przyszłym roku? Już dziś możecie o tym zdecydować! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 października. Prosimy o wysyłanie propozycji na adres mailowy: rzecznikprasowy@piekary.pl. Następnie rozpocznie się głosowanie.

Zdjęcia zostały wykonane podczas Dni Piekar Śląskich 2017.