Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoKupuj w Piekarach

Kupuj w Piekarach

Dodano: 03.04.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj i jej zastępcy zachęcają do udziału w akcji Kupuj w Piekarach. Lokalne firmy świadczą usługi, dostarczają codziennie niezbędne towary, wprowadzają często innowacyjne produkty, zapewniają pracę i odprowadzają podatki, ale często też tworzą koloryt miasta. Pamiętajmy, że walczą one teraz o przetrwanie. Wspierajmy je robiąc w nich zakupy i korzystając z ich usług.

Inicjatorami akcji – Kupuj w Piekarach są radni Obywatelskiego Klubu Radnych – Daniel Pliszka, Marcin Felderhoff oraz Łukasz Ściebiorowski.

Do wspierania lokalnych firm zachęcają zarówno Prezydent Piekar Śląskich – Sława Umińska-Duraj, jak również jej zastępcy: Paweł Słota i Krzysztof Turzański.

#KupujewPiekarach

#KupujewPiekarach, wspieraj lokalnych przedsiębiorców apel Prezydenta Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj.

Opublikowany przez Piekary Śląskie – Oficjalny Fan Page Niedziela, 22 marca 2020

Ja już zamówiłem a TY?

#KupujewPiekarach. Ja już zamówiłem a TY? 🥘Lista naszych placówek gastronomicznych🍕👉https://piekary.pl/gdzie-mozna-zamawiac-posilki/

Opublikowany przez Piekary Śląskie – Oficjalny Fan Page Poniedziałek, 23 marca 2020

Lokalni piekarscy przedsiębiorcy będą szczególnie potrzebowali naszej pomocy i wsparcia  w najbliższych tygodniach i miesiącach, kiedy mogą odczuć skutki spowolnienia gospodarczego związanego z koronawirusem.

Pomóc możemy zamawiając w lokalnych restauracjach, czy też korzystając z usług lokalnych rzemieślników. Na pewno też udane zakupy zrobimy w miejscowym sklepie. Podzielmy się też z nimi dobrym słowem i życzliwością.

Przypominamy o liście piekarskich lokali gastronomicznych dostarczających posiłki z dowozem – Gdzie można zamówić posiłki.

Nie bądź obojętny pomóż lokalnym przedsiębiorcom !

#KupujewPiekarach
#KupujeLokalnie

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter