Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportMASAKRATOR RUN za nami, zobaczcie zdjęcia!

MASAKRATOR RUN za nami, zobaczcie zdjęcia!

Dodano: 29.07.2017 Autor:

Błoto, pot i łzy, ale przede wszystkim mnóstwo świetnej zabawy. Tak najprościej opisać można dzisiejszy MASAKRATOR RUN, w którym udział wzięło prawie 300 osób.

Trasa tego morderczego biegu w większości prowadziła ścieżkami i zaroślami lasu Dioblina, położonego na terenie Piekar Śląskich. Pierwsza fala uczestników wystartowała równo w południe z murawy stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Uczestnicy do pokonania mieli dystans 5 kilometrów, który naszpikowany był przeszkodami i niespodziankami.

Wspinaczka, podciąganie, czołganie, rzut młotem czy podnoszenie ciężarów to tylko niektóre zadania czekające na tych, którzy odważyli się wziąć udział w Masakratorze. Na trasie rozstawionych zostało 30 przeszkód, które wymagały od uczestników ponadprzeciętnej sprawności fizycznej, jak również nie lada odporności psychicznej. Niejednokrotnie tylko dzięki współpracy i wzajemnej pomocy zawodnicy byli w stanie dotrzeć do mety.

Wśród śmiałków, którzy podjęli wyzwanie nie mogło zabraknąć wiceprezydenta Piekar Śląskich Krzysztofa Turzańskiego, który znany jest z zamiłowania do sportów ekstremalnych. Przedstawicielem Rady Miasta, który również wziął udział w zmaganiach, był Adrian Szastok, który na co dzień także związany jest ze sportem i rekreacją.

Na zakończenie imprezy, nagrody i statuetki zwycięzcom wręczyła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj, która dopingowała uczestników w ich morderczych zmaganiach.

Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni oraz Stowarzyszenie Cidry Lotajom.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter