Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMłodzieżowa Rada MiastaAktualnościIII sesja Młodzieżowej Rady Miasta

III sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Dodano: 28.12.2017 Autor: rada

     W środę, 15 listopada w budynku Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych przy ul. Bytomskiej 81A odbyła się wyjazdowa sesja obecnej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie. Jednym z punktów porządku obrad było omówienie i ustalenie terminów oraz dalszych działań związanych z projektami, które zostały zaproponowane na poprzedniej sesji do realizacji przez młodzieżowych radnych w bieżącej kadencji. Wśród nich znalazły się imprezy kulturalne, sportowe i edukacyjne.

     Na obradach goszczono panią Agnieszkę Kruk – opiekuna samorządu szkolnego Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych, radnego Macieja Czempiela oraz radnego Łukasza Ściebiorowskiego – koordynatora d/s współpracy z MRM. Pani Agnieszka Kruk oprowadziła młodzieżowych radnych po nowo wyremontowanym budynku szkoły oraz przybliżyła ofertę edukacyjną placówki. Wrażenie na wszystkich zrobiło wyposażenie pracowni przedmiotów zawodowych i nowej kuchni, w której gotowania będą się uczyć przyszli kucharze. Wszystkim spodobała się również nowa szatnia z kolorowymi szafkami. Informacje o szkole uzupełnił młodzieżowy radny Denis Łazik – na co dzień uczeń placówki.

      W ostatniej części obrad podsumowano całą sesje i wyznaczono termin następnego spotkania na dzień 11 grudnia br. Obrady zakończył przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Daniel Pliszka.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter