Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMłodzieżowa Rada MiastaAktualnościIII sesja Młodzieżowej Rady Miasta

III sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Dodano: 28.12.2017 Autor: rada

     W środę, 15 listopada w budynku Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych przy ul. Bytomskiej 81A odbyła się wyjazdowa sesja obecnej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie. Jednym z punktów porządku obrad było omówienie i ustalenie terminów oraz dalszych działań związanych z projektami, które zostały zaproponowane na poprzedniej sesji do realizacji przez młodzieżowych radnych w bieżącej kadencji. Wśród nich znalazły się imprezy kulturalne, sportowe i edukacyjne.

     Na obradach goszczono panią Agnieszkę Kruk – opiekuna samorządu szkolnego Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych, radnego Macieja Czempiela oraz radnego Łukasza Ściebiorowskiego – koordynatora d/s współpracy z MRM. Pani Agnieszka Kruk oprowadziła młodzieżowych radnych po nowo wyremontowanym budynku szkoły oraz przybliżyła ofertę edukacyjną placówki. Wrażenie na wszystkich zrobiło wyposażenie pracowni przedmiotów zawodowych i nowej kuchni, w której gotowania będą się uczyć przyszli kucharze. Wszystkim spodobała się również nowa szatnia z kolorowymi szafkami. Informacje o szkole uzupełnił młodzieżowy radny Denis Łazik – na co dzień uczeń placówki.

      W ostatniej części obrad podsumowano całą sesje i wyznaczono termin następnego spotkania na dzień 11 grudnia br. Obrady zakończył przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Daniel Pliszka.

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter