Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoMotosamsara – pomagamy Agatce!

Motosamsara – pomagamy Agatce!

Dodano: 22.11.2017 Autor: acuda

Agatka Szczepańska z Piekar Śląskich urodziła się z wrodzoną padaczką lekoodporną oraz ma opóźniony rozwój psychoruchowy. Koszt rehabilitacji dziewczynki to ponad 4 tys. złotych miesięcznie. Akcję charytatywną dla chorej dziewczynki zainicjował Tomasz Gorzędowski – piekarzanin, o którym było głośno kiedy minionego roku wyjeżdżał na motocyklową wyprawę dookoła świata.

Mija już ponad rok odkąd Tomasz Gorzędowski wyjechał w podróż dookoła świata. Niestety, z przyczyn zdrowotnych wyprawa musiała zostać przerwana. Wrócił do Polski i choć sam zmaga się z wieloma problemami, postanowił pomagać tym, którzy są najbardziej potrzebujący.

Piekarzanin zainicjował i nagłośnił akcję charytatywną dla ponad rocznej, chorej Agatki Szczepańskiej z Piekar Śląskich. U dziewczynki stwierdzono wrodzoną padaczkę lekooporną o nieznanej etiologii, opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego i hipotonię. Koszt rehabilitacji to ponad 4 tys. złotych miesięcznie.

– Zgłaszam się z ogromną prośbą do wszystkich fanów/zainteresowanych projektem Motosamsara, którzy śledzili moją wyprawy, o wsparcie Agatki – mówi Tomasz Gorzędowski.

Agatka posiada własną stronę internetową, na której możecie dowiedzieć się więcej na temat dziewczynki : www.agatkaszczepanska.pl. Jak można pomóc?

Przekazując 1% podatku dla Agatki:
KRS 0000186434
Cel szczegółowy 1%:
Agata Szczepańska 730/S

Przekazując darowiznę na subkonto Agatki w Fundacji.

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
77-400 Złotów, Stawnica 33A
Tytuł: Agata Szczepańska 730/S

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter