Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportNarciarskie i Snowboardowe Mistrzostwa Piekar Śląskich

Narciarskie i Snowboardowe Mistrzostwa Piekar Śląskich

Dodano: 27.02.2018 Autor:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych do udziału w kolejnej edycji Narciarskich i Snowboardowych Mistrzostwach Piekar Śląskich o Puchar Prezydenta Miasta. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze tylko do czwartku!

Narciarskie i Snowboardowe Mistrzostwa Piekar Śląskich o Puchar Prezydent Miasta Piekary Śląskie przeprowadzone zostaną w najbliższą sobotę – 3 marca. Tradycyjnie miejscem zawodów będzie stok narciarski Sportowej Doliny w Bytomiu, w dzielnicy Sucha Góra.

Zawody są ogólnodostępne. Udział w nich mogą wziąć wszyscy chętni (również mieszkańcy innych miejscowości) niezależnie od wieku z wyjątkiem zawodników zrzeszonych w PZN. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 9:00. Rywalizacja snowboardzistów natomiast rozpocznie się po zakończeniu zawodów narciarskich około godziny 11:30.

Zaproszenie do udziału kierowane jest do wszystkich chętnych niezależnie od wieku i poziomu umiejętności sportowych. Celem imprezy jest przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku, a także popularyzacja sportów zimowych. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i wiara we własne siły.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą jeszcze tylko do czwartku (1 marca) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijska 3. Zapisów można także dokonywać telefonicznie pod numerem tel. (32) 768-10-10. Wpisowe wynosi 15 zł dla narciarzy i 10 zł dla snowboardzistów.

Wpłaty wpisowego przyjmowane będą wyłącznie w kasie MOSiR lub przelewem na konto (PKO BP SA Oddział Piekary Śl. – 02 1020 2313 0000 3802 0555 9697). W dniu zawodów wpłaty nie będą przyjmowane.

W załącznikach znaleźć można plakat promujący imprezę, szczegółowe regulaminy zawodów oraz wzory oświadczeń dla uczestników.

Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników zimowych szaleństw do uczestnictwa!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter