Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportOlimpia MEDEX Piekary Śląskie zdobywa kolejne punkty!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zdobywa kolejne punkty!

Dodano: 06.11.2017 Autor: Szymon Krawiec

W sobotę, 4 listopada, Olimpia MEDEX Piekary Śląskie po raz kolejny pokonała rywali na własnym boisku w spotkaniu 7. kolejki I ligi grupy B. Szczypiorniści z Piekar Śląskich rozgromili KSSPR Końskie kończąc spotkanie z czterema punktami przewagi nad rywalami (26:22).

Pięć zwycięstw w dotychczasowych siedmiu kolejkach odnotowali szczypiorniści MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie. W sobotę w hali MOSiR przy ul. Ziętka pokonali 26:22 KSSPR Końskie. Warto zaznaczyć, że pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, gdyż po pierwszych 30 minutach meczu nasi szczypiorniści przegrywali 7:14. Przerwa i wskazówki przekazane przez trenera Sławomira Szenkela zrobiły jednak swoje, dzięki czemu piekarzanie odrobili straty i ostatecznie wygrali spotkanie, zdobywając kolejne 3 punkty klasyfikacji grupowej.

Po siedmiu kolejkach MKS Olimpia Medex zajmuje w tabeli I ligi grupy B miejsce piąte z 15 pkt na koncie. Prowadzi ekipa AZS AWF Biała Podlaska z 18 pkt. Kolejny mecz piekarzanie rozegrają z liderem  tabeli 11 listopada na wyjeździe. Na własnym boisku ponownie zaprezentują się 18 listopada w pojedynku z MTS Chrzanów.

Zdjęcia z sobotniego spotkania można znaleźć na facebook’owym funpage’u klubu pod adresem: https://www.facebook.com/mksolimpiapiekary/

Zdjęcia: Łukasz Ściebiorowski.