Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportOstatnia edycja Biegowego GP 2021

Ostatnia edycja Biegowego GP 2021

Dodano: 08.10.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

W najbliższą niedzielę, 10 października odbędzie się piąta i zarazem ostatnia edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2021. Początek rywalizacji o godz. 10.00, tym razem na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 do 9.55. 

W klasyfikacji szkół zdecydowanie prowadzi Zespołu Szkół Specjalnych, który wyprzedza Miejską Szkołę Podstawową nr 13 oraz Miejską Szkołę Podstawową nr 5.

Przypominamy, iż osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców do udziału w zawodach. Organizatorami Biegowego GP MOSiR 2021 są MOSiR Piekary Ślaskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie oświadczeń i przyniesienie ich wypisanych w dniu zawodów. Na najmłodszych czeka dystans 200 metrów, zaś dla bardziej doświadczonych biegaczy 3,5 km.

Regulamin GP oraz oświadczenia dostępne są na stronie MOSiR

Do klasyfikacji końcowej zaliczana będzie suma punktów uzyskanych we wszystkich pięciu edycjach. Czekamy na Was na stadionie MOSiR, to już ostatni szansa na udział w Biegowym Grand Prix 2021.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter