Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportPiekarski basen plenerowy już otwarty!

Piekarski basen plenerowy już otwarty!

Dodano: 21.06.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Dziś o godz. 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie sezonu kąpielowego na plenerowym basenie miejskim. Chętnych do pływania i spędzania czasu wolnego nad piekarskim basenem nie brakuje.

Obiekt pełen atrakcji robi ogromne wrażenie i od samego rana licznie zgromadzeni mieszkańcy korzystali z kąpieliska pod czujnym okiem ratowników z piekarskiej jednostki WOPR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeszedł w zeszłym roku generalną metamorfozę. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostały m.in. nowe korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, park linowy, strefa street workout, rolkowisko i siłownia zewnętrzna. Jednym z etapów modernizacji była również rozbudowa basenu. Nowe kąpielisko, oprócz nowoczesnego budynku i stref rekreacyjnych, zyskało także wodny plac zabaw dla dzieci, który jest jednym ze zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego.

Podczas oficjalnego otwarcia sezonu obecni byli: Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj, II Zastępca Prezydenta Paweł Słota, Dyrektor MOSiR Łukasz Tomczyk oraz radni Rady Miasta Łukasz Ściebiorowski i Czesław Wymysło.

Otwarcie basenu w Piekarach Śląskich

O otwarciu basenu w Piekarach Ślaskich mówią: Łukasz Tomczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich i prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska – Duraj 🎥Na miejscu są nasi reporterzy: Kamil Zatoński i Marcin Hirnyk.

Opublikowany przez Radio Piekary Piątek, 21 czerwca 2019

Z basenu można korzystać codziennie. W dni robocze, od poniedziałku do piątku basen czynny jest w godzinach 10.00-18.00, a w weekendy od godz. 10.00 do 20.00.
Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie MOSiR: www.mosir.piekary.pl.

Zapraszamy!

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter