Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaPiknik Rodzinny pod Kopcem Wyzwolenia ZDJĘCIA CZ. 2

Piknik Rodzinny pod Kopcem Wyzwolenia ZDJĘCIA CZ. 2

Dodano: 07.09.2017 Autor: acuda

2 września pod hasłem „Sport wzbogaca – nałóg zatraca” odbyła się impreza podsumowująca akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo” prowadzoną w Piekarach Śląskich już od marca tego roku przez Komendę Miejską Policji w Piekarach Śląskich we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Obszerną relację zamieściliśmy na stronie internetowej kilka dni temu. Mamy jednak jeszcze dla Państwa drugą część zdjęć prezentujących wspaniałą zabawę pod Kopcem Wyzwolenia.

Warsztaty latawcowe, biegi na orientację, pokazy tańca grupy Morfeo i tańca indyjskiego wykonanego przez dziewczyny z Kahani Dance Group, pokazy sztuk walki, walk rycerskich, performance uzależnień i rewelacyjne pokazy koni i psów policyjnych -to m.in. takie atrakcje były przygotowane dla uczestników imprezy „Sport wzbogaca – nałóg zatraca”, która odbyła się 2 września pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich.

Ogromnych emocji i wrażeń dostarczył kulminacyjny punkt programu, czyli trening zumby poprowadzony przez instruktora Paco Mbengue – z pochodzenia Senegalczyka. W lato co tydzień w porywającą zumbę można było włączyć się w różnych dzielnicach miasta. Wydarzenie połączone było z Festiwalem Kolorów, który był wielką gratką nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dorosłych. Wieczorem wystąpili: Edyta Bąk, Teatr Tańca z Ogniem i zespoły Dance of Glass oraz Dekolt.

Impreza podsumowywała policyjną akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo”, trwającą w Piekarach Śląskich od marca tego roku. Poniżej prezentujemy drugą, zdjęciową odsłonę imprezy. Autorem fotografii jest Radosław Cięciel.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter