Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaPiknik z Latawcem przeniesiony na 30 września

Piknik z Latawcem przeniesiony na 30 września

Dodano: 22.09.2017 Autor: acuda

Po raz kolejny pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się Piknik z Latawcem – impreza, na którą już od 11 lat przybywają całe rodziny z Piekar Śląskich i nie tylko. W tym roku zorganizowana zostanie 30 września. 

Mnóstwo atrakcji, w tym główna – puszczanie latawców na terenie Kopca Wyzwolenia – czeka wszystkich, którzy w sobotę, 30 września, przyjdą na Piknik z Latawcem.

Impreza przeznaczona jest zarówno dla zawodowców, jak i dla amatorów, dla najmłodszych, ale też dla dorosłych pasjonatów latawców.

W programie także warsztaty, niespodzianki dla dzieci i gastronomia. Zachęcamy do zabrania koców lub mat piknikowych. Start o godzinie 13.

Piknik z Latawcem co roku, już od 11 lat, organizuje stowarzyszenie KUKLOK z Piekar Śląskich. Po pikniku przewidziane jest after party w klubie Piekarnik przy ul. Wyszyńskiego 49.

Pierwotnie datę Pikniku wyznaczono na 16 września, następnie na 23 września. Niestety, ze względu na niekorzystną pogodę organizatorzy byli zmuszeniu do ponownego, ale już ostatecznego przesunięcia terminu na 30 września. Zapraszamy!

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on FacebookTweet about this on Twitter