Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoSkorzystaj z SOS Piekary! Zgłoś problem!

Skorzystaj z SOS Piekary! Zgłoś problem!

Dodano: 14.09.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Zauważyłeś awarię oświetlenia ulicznego? Nawierzchnia drogi jest uszkodzona i wymaga naprawy? Potrzebujesz interwencji w innej, ważnej dla Ciebie sprawie? Zgłoś to, pisząc na adres sos@piekary.pl.

Skrzynka obsługiwana jest przez kilka osób – odpowiedzialnych za różne zadania – w tym utrzymanie dróg czy czystość. W zależności od treści przysłanych maili (np. prośby, opinie bądź pomysły), będą kierowane do odpowiednich wydziałów Urzędu Miasta Piekary Ślaskie, które będą przygotowywały odpowiedź. W przypadku sugestii i opinii na temat przyszłości i rozwoju Piekar Śląskich.

– Mail sos@piekary.pl to forma kontaktu z mieszkańcami, dzięki której możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby Piekarzan. Miejmy też jednak świadomość, że nie wszystkie problemy, prośby, będziemy w stanie rozwiązać od razu, ale zrobimy wszystko, aby tak też się stało – przypomina Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Czekamy na Wasze maile.

Zgłoszeń można także dokonywać przez stronę, gdzie również można sprawdzać stan realizacji zgłoszeń piekary.pl/zglos-problem.

Udostępnij artykuł