Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaSpektakl polsko-tureckiego Teatru Cieni Ka pt. „Rybak”

Spektakl polsko-tureckiego Teatru Cieni Ka pt. „Rybak”

Dodano: 15.11.2017 Autor: acuda

16 listopada w Miejskiej Bibliotece w Piekarach Śląskich będzie niepowtarzalna okazja obejrzenia spektaklu „Rybak” polsko-tureckiego Teatru Cieni „Ka”.

Spektakl „Rybak” polsko-tureckiego Teatru Cieni „Ka” to kolorowa, bogata wizualnie opowieść, w której wiecznie poszukujący łatwych pieniędzy Karagöz postanawia zarobić na życie łowieniem ryb. Pomimo różnych przeciwności jest bliski sukcesu. Niestety, wtedy właśnie spotyka bardzo ciekawe, nie zawsze przyjaźnie nastawione morskie stworzenia.

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich dzieci. Mogą przyjść z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Po spektaklu będzie możliwość wejścia za scenę i poznania tajników pracy teatru.

Spektakl odbędzie się o godzinie 16.00 w Miejskiej Bibliotece przy ul. Kalwaryjskiej 62 D w ramach projektu „Podróże dalekie i bliskie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp wolny.

Przed spektaklem zostaną wręczone nagrody w konkursie plastyczno-literackim „Moja książka o krainach dalekich i bliskich”. Będzie to także okazja do podsumowania projektu.

Udostępnij artykuł