Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKultura“Świąteczne rozmowy” – niezwykłe widowisko w filii MDK w Kozłowej Górze

“Świąteczne rozmowy” – niezwykłe widowisko w filii MDK w Kozłowej Górze

Dodano: 12.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Boże Narodzenie jest czasem radości, bliskości, ale też szczególnej, magicznej atmosfery. Wczorajszy koncert, który odbył się w filii MDK w Kozłowej Górze, pozwolił przybyłym gościom poczuć ten właśnie niesamowity nastrój zbliżających się świąt.

Wczoraj, 11 grudnia w filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze miało miejsce wyjątkowe widowisko. “Świąteczne rozmowy” nie były bowiem jedynie koncertem, ale występem, który wokalne popisy połączył z elementami tańca, recytacji, a także spektaklu. Gwiazdami tego wydarzenia byli wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piekarach Śląskich.

Talent, niezwykłe zaangażowanie oraz nietuzinkowy pomysł. To właśnie te elementy sprawiły, że “Świąteczne rozmowy” odniosły niezaprzeczalny sukces. Tego wieczoru wszyscy zebrani goście poczuli już przedsmak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a jednocześnie spędzili wyjątkowo miły wieczór. Na ogromne gratulacje zasługują zarówno najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, którzy urzekli publiczność swymi występami, jak i wszystkie osoby zaangażowane w przygotowanie tego przedsięwzięcia.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego widowiska!

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter