Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyTrwają zapisy do gry miejskiej Tropiciele Zaginionych Słów

Trwają zapisy do gry miejskiej Tropiciele Zaginionych Słów

Dodano: 15.09.2019 Autor: redaktorcentrum

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich organizuje wyjątkową grę terenową pod nazwą Tropiciele zaginionych słów. Zapisy już trwają.

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich zaprasza do udziału w grze miejskiej pt. „Tropiciele zaginionych słów”, która rozpocznie się 28 września 2019 roku (sobota) o godzinie 10:00.

Gra miejska to zabawa dla dużych i małych. Gracze wcielą się w detektywów, którzy przemieszczając się po Piekarach Śląskich, będą stąpać śladami twórców pochodzących z naszego miasta. Do udziału w zabawie zapraszane są drużyny składające się z maksymalnie 5 osób. Mogą to być rodziny, przyjaciele, znajomi.

Aby wziąć udział w grze, należy koniecznie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.link.do/gramiejska. Po zapisaniu się, poprzez formularz zgłoszeniowy, szczegółowe informacje o samym przebiegu gry zostaną przesłane wiadomością e-mail najpóźniej 24 września 2019. Gra odbędzie się w centrum Piekar Śląskich i potrwa ok. 2 godz. Liczba miejsc jest ograniczona! Dla najlepszych przewidziane są nagrody!

Scenariusz gry przygotował Karol Baranowski. Wydarzenie objęte honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj dofinansowane zostało ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu “Patriotyzm Jutra”.

W razie pytań, kontakt do organizatora: instruktor@biblioteka.piekary.pl

 

 

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter