Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportV edycja biegowego Grand Prix pod Kopcem Wyzwolenia

V edycja biegowego Grand Prix pod Kopcem Wyzwolenia

Dodano: 12.09.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

W niedzielę 17 września rozegrana zostanie V edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2023. Początek rywalizacji o godz. 10.00 pod Kopcem Wyzwolenia. Będzie to znak firmowy naszego cyklu, bowiem trasa ma wybitnie górski charakter z solidnym podbiegiem. Czekamy na wszystkich miłośników biegania i nordic walkingu.

W pierwszej edycji Biegowego GP 2023 w parku w Brzezinach Śląskich wystartowało 193 uczestników, w drugiej 135 zawodniczek i zawodników, w trzeciej 185, zaś w czwartej 189. Ilu będzie nas tym razem? W klasyfikacji szkół prowadzą uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych.

W tym roku prosimy o dokonywanie zapisów poprzez link do zapisów: elektronicznezapisy.pl

Podczas zapisów prosimy o podanie wszystkich danych, a jeżeli reprezentujecie placówkę oświatową (szkołę, przedszkole) to należy wpisać te dane w kolumnie Startuję w drużynie. W przypadku problemów z zapisami zachęcamy do kontaktu tel. 32 768 10 10.

Biegowe Grand Prix 2023:

  • 17.09.2023 r. (niedziela) godz. 10.00 – Kopiec Wyzwolenia,
  • 8.10.2023 r. (niedziela) godz. 10.00 – Stadion MOSiR ul. Olimpijska 3 – finał.

Zawody Grand Prix są imprezą ogólnodostępną, w której udział mogą wziąć wszyscy chętni począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym. Celem imprezy jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, podnoszenie sprawności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i osób starszych oraz integracja i budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami. Zapisy odbywają się w dniu zawodów.

Organizatorami są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Ślaskich, Stowarzyszenie Lecymy Durś oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie. Czekamy na Was od pierwszych do ostatnich zawodów.

Regulamin Biegowego Grand Prix 2023

Udostępnij artykuł