Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoWnętrza nowego szpitala ozdobi fototapeta z piekarskimi maluchami!

Wnętrza nowego szpitala ozdobi fototapeta z piekarskimi maluchami!

Dodano: 12.01.2018 Autor: Szymon Krawiec

Nowy budynek Piekarskiego Centrum Medycznego już wkrótce zacznie w pełni służyć pacjentom. Świeżo oddane wnętrza szpitala miejskiego potrzebują jednak nieco ożywienia! Oddziały ginekologiczno-położniczy oraz noworodkowy już niebawem ozdobi fototapeta ze zdjęciami noworodków urodzonych w Piekarach Śląskich.

Z końcem ubiegłego roku pojawił się pomysł stworzenia fototapety z wizerunkiem maluchów urodzonych w piekarskim szpitalu, która ozdobi wnętrza nowego budynku. Inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest Wiceprezydent Miasta Piekary Śląskie Krzysztof Turzański, który zaproponował pomysł na swoim blogu (link poniżej). Temat wzbudził ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy chętnie dzielili się zdjęciami swoich pociech. Od pomysłu szybko przechodzimy do realizacji i już przygotowujemy się do stworzenia kolażu z wykorzystaniem zdjęć piekarskich maluchów.

Pomysł jest prosty, aczkolwiek w jego realizacji niezbędna jest Państwa pomoc. Zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców, których dzieci urodziły się w naszym szpitalu (niekoniecznie w ostatnim roku), o przesyłanie zdjęć swoich pociech. Otrzymane od Państwa zdjęcia złożymy w kolaż, który w formie fototapety trafi na ściany korytarzy w nowym budynku. To, ile ścian uda nam się udekorować zależy tylko i wyłącznie od Państwa i ilości nadesłanych przez Państwa zdjęć.

Niezbędnym warunkiem, który pozwoli nam wykorzystać wizerunek Państwa pociech, jest również wyrażenie zgody przez rodziców/opiekunów prawnych do publikacji wizerunku dziecka. W związku z tym razem ze zdjęciem prosimy również o przesyłanie wypełnionej zgody, która pozwoli nam jednorazowo skorzystać z Państwa zdjęcia. Druk przygotowanej zgody znajduje się w załącznikach poniżej.

W przypadku zdjęć, które już zostały nadesłane przez mieszkańców (chociażby za pośrednictwem bloga czy facebook’owego konta Wiceprezydenta Miasta Krzysztofa Turzańskiego), prosimy o ponowne przesłanie zdjęcia w dobrej jakości, wraz z wypełnioną zgodą na wykorzystanie wizerunku.

Skan lub czytelne zdjęcie wypełnionego i podpisanego przez obu rodziców dokumentu wraz z fotografią malucha można przesyłać na adres Zespołu Prasowego UM Piekary Śląskie – rzecznikprasowy@piekary.pl. Przesłane zdjęcia w odpowiedniej jakości wraz ze zgodą rodziców zostaną przez nas wykorzystane i już wkrótce ozdobią ściany nowego budynku!

http://www.krzysztofturzanski.pl/2017/12/piekarskie-maluchy-2017-galeria-zdjec/

Ważna informacja!

Z chwilą przekazania zdjęcia z wizerunkiem dziecka przechodzą na Piekarskie Centrum Medyczne sp. z o.o. majątkowe prawa autorskie oraz prawo do wyłącznego utrwalania, zwielokrotniania i rozpowszechniania zdjęcia w każdej formie i z użyciem wszelkich środków technicznych, w szczególności określonych w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na następujących polach eksploatacji:
1) w zakresie utrwalania i zwielokrotnienia zdjęcia – wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową,
2) w zakresie rozpowszechniania – poprzez umieszczanie zdjęcia na ścianach korytarzy budynku Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich.

Wykorzystane zdjęcie główne: www.bartbarrett.com

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on FacebookTweet about this on Twitter