Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoWznawiamy zbiórkę zdjęć noworodków na fototapetę w nowym budynku szpitala

Wznawiamy zbiórkę zdjęć noworodków na fototapetę w nowym budynku szpitala

Dodano: 29.03.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Nowy budynek Piekarskiego Centrum Medycznego już w pełni służy pacjentom. Świeżo oddane wnętrza szpitala miejskiego zostały ożywione zarówno fotografiami Piekar Śląskich, jak i noworodkami urodzonymi w naszym mieście! Na oddziale położniczo-noworodkowym pojawiła się obiecana fototapeta, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Z końcem ubiegłego roku pojawił się pomysł stworzenia fototapety z wizerunkiem maluchów urodzonych w piekarskim szpitalu, która ozdobi wnętrza nowego budynku.  Temat wzbudził ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy chętnie dzielili się zdjęciami swoich pociech. W minionym tygodniu, pierwszy kolaż zdjęć piekarskich maluchów został zainstalowany na ścianie oddziału położniczego.

 

Dostaliśmy wiele zapytań, czy planowana jest kolejna fototapeta ze zdjęciami dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, postanowiliśmy wznowić zbiórkę zdjęć noworodków, które umieścimy na kolejnym kolażu w nowym budynku szpitala. Jeśli uda się zebrać odpowiednią ilość fotografii, nowa fototapeta powstanie już wkrótce!

Znów zwracamy się zatem z prośbą do wszystkich rodziców, których dzieci urodziły się w naszym piekarskim szpitalu, o przesyłanie zdjęć swoich pociech. Otrzymane od Państwa zdjęcia złożymy w drugi kolaż, który w formie fototapety trafi do nowego budynku szpitala.

Niezbędnym warunkiem, który pozwoli nam wykorzystać wizerunek Państwa pociech, jest również wyrażenie zgody przez rodziców/opiekunów prawnych do publikacji wizerunku dziecka. Dlatego razem ze zdjęciem prosimy również o przesyłanie wypełnionej zgody, która pozwoli nam jednorazowo skorzystać z Państwa zdjęcia. Druk przygotowanej zgody znajduje się w załącznikach poniżej.

Skan lub czytelne zdjęcie wypełnionej i podpisanej przez obu rodziców zgody wraz ze zdjęciem malucha można przesyłać na adres Zespołu Prasowego UM Piekary Śląskie – rzecznikprasowy@piekary.pl.

Przesłane zdjęcia w odpowiedniej jakości wraz ze zgodą rodziców zostaną wykorzystane do realizacji drugiego kolażu noworodków, którego projekt ruszy, gdy uzbieramy odpowiednią ilość zdjęć.

Ważna informacja!

Z chwilą przekazania zdjęcia z wizerunkiem dziecka przechodzą na Piekarskie Centrum Medyczne sp. z o.o. majątkowe prawa autorskie oraz prawo do wyłącznego utrwalania, zwielokrotniania i rozpowszechniania zdjęcia w każdej formie i z użyciem wszelkich środków technicznych, w szczególności określonych w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na następujących polach eksploatacji:
1) w zakresie utrwalania i zwielokrotnienia zdjęcia – wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową,
2) w zakresie rozpowszechniania – poprzez umieszczanie zdjęcia na ścianach korytarzy budynku Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter