Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoXXVI Finał WOŚP w Piekarach Śląskich zbliża się wielkimi krokami

XXVI Finał WOŚP w Piekarach Śląskich zbliża się wielkimi krokami

Dodano: 08.01.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Już 14 stycznia rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W sztabie Akademickiego Zespołu Szkół trwają przygotowania do wielkiego finału, aby za tydzień w niedzielę zagrać razem Orkiestrą.

Trwają ostatnie przygotowania, które pozwolą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – akcji charytatywnej organizowanej w całej Polsce, został jeszcze tylko tydzień. Każdy Finał jest okazją do integracji mieszkańców w jednym, szczytnym celu. W tym roku cel jest wyjątkowy, wspólnie będziemy pomagać w zbiórce środków finansowych na leczenie noworodków.

W dniu finału, w całym mieście wolontariusze będą zbierać pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek, które ostatecznie przeznaczone zostaną na szczytny cel wyznaczony przez Orkiestrę w tym roku. W tym dniu, dla wszystkich uczestniczących w zbiórce wolontariuszy, Akademicki Zespół Szkół przygotował słodki poczęstunek i ciepły posiłek.

14 stycznia zapraszamy również wszystkich mieszkańców do piekarskiego AZS. Od godziny 15:30, oprócz kawiarenki i koncertów, będzie można wziąć udział między innymi w szkoleniu z pierwszej pomocy w wykonaniu ratowników WOPR, czy pokazie układania fryzur. Dla najmłodszych również przewidziano wiele atrakcji. Szczegółowy program finału zaprezentujemy już wkrótce.

Na zakończenie, na godzinę 20:00, zaplanowano widowiskowe “Światełko do nieba”.

W załączeniu zamieszczamy aktualny program niedzielnego finału w Akademickim Zespole Szkół.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on FacebookTweet about this on Twitter