Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaZa nami IV Festyn Familijny w Dąbrówce Wielkiej

Za nami IV Festyn Familijny w Dąbrówce Wielkiej

Dodano: 04.09.2018 Autor:

W minioną niedzielę, na Stadionie KS Orkan w Dąbrówce Wielkiej po raz czwarty odbył się Festyn Familijny. Ciekawe i zabawne występy przeplatane dobrą muzyką bawiły zgromadzonych do późnego wieczora. Organizatorami festynu byli radni Klubu Nasze Piekary wraz z Dzielnicowym Domem Kultury, a wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj.

W niedzielne popołudnie, na stadionie KS Orkan zgromadziły się prawdziwe tłumy. Wśród przybyłych nie zabrakło także Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego Janusza Pasternaka z rodziną. Imprezę rozpoczęły występy artystyczne dzieci, które zaprezentowały mieszkańcom swoje talenty wokalne. Po brawurowych występach najmłodszych, przyszedł czas na zespoły muzyczne „Happy Folk”, „De Facto” oraz „Wesoła Biesiada”. Zabawiały one gości do późnego wieczora.

Podczas trwania zabawy goście mogli podchodzić do przygotowanych specjalnie ustrojonych stoisk, przy których czekały na nich zabawy i nagrody. Dzieci natomiast chętnie zatrzymywały się przy budkach, gdzie były malowane twarze. Podczas festynu największą atrakcją dla najmłodszych okazał się przyjazd wozu strażackiego oraz pokazy strażackie.

 Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter