Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportZachęcamy do udziału w I Piekarskim Biegu Trzeźwości oraz Marszu NW!

Zachęcamy do udziału w I Piekarskim Biegu Trzeźwości oraz Marszu NW!

Dodano: 24.05.2019 Autor: Martyna Grieger

W sobotę, 1 czerwca, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking. Dziś (24 maja) upływa termin zapisów na to wydarzenie!

Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking rozpoczną się o godzinie 12.00 na stadionie piekarskiego MOSiR-u (ul. Olimpijska 3). Ich trasa prowadzić będzie alejami lasu Dioblina, a jej dystans wyniesie około 2,5 km. Każdy startujący w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal, natomiast trzech najszybszych uczestników oraz trzy najszybsze uczestniczki – zarówno rywalizacji biegowej, jak i marszu Nordic Walking – dostaną także pamiątkowe puchary.

W rywalizacji udział wziąć mogą wszystkie osoby, które ukończyły 16. rok życia. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 768-11-00 oraz w Dziale Promocji i Sportu MOSiR-u od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Można ich dokonywać również za pośrednictwem strony internetowej www.elektronicznezapisy.pl do dnia 24 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości zapisania się. Udział w zawodach nie wymaga opłaty startowej.

W załączniku znaleźć można regulamin wydarzenia, zaś oświadczenia uczestników dostępne są na stronie www.mosir.piekary.pl.

Organizatorami czerwcowej rywalizacji są: Piekarskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich “Klub Abstynenta Piątka”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz  Miasto Piekary Śląskie. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Pliki do pobrania