Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoŻyczenia dla Dyrektorów, Nauczycieli, Uczniów oraz Rodziców

Życzenia dla Dyrektorów, Nauczycieli, Uczniów oraz Rodziców

Dodano: 23.06.2017 Autor: Redaktor

Dziś, 23 czerwca, we wszystkich szkołach kończy się rok szkolny 2016/2017. To okazja do tego, aby złożyć najlepsze życzenia wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom, Uczniom oraz Rodzicom oraz podziękowania za trud włożony w edukację i osiągnięte sukcesy.

Szanowni Państwo Dyrektorzy piekarskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych, Nauczyciele, Wychowawcy, Uczniowie i Rodzice,

Dzisiaj, 23 czerwca, we wszystkich szkołach kończy się rok szkolny 2016/2017. Bez względu na to, czy był to pierwszy, kolejny czy ostatni rok edukacji – każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy i wysiłku. Sukcesy i radości są zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazują Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Wkładają w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Uczą Was wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu. Teraz wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych dziesięciu miesięcy.

Dyrektorom i Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom oświaty serdecznie dziękujemy za efektywną pracę na rzecz piekarskich szkół i placówek oświatowych. Wyrazy podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców, którym słowa podziękowania należą się za owocną współpracę ze szkołami i za służenie swoją radą i pomocą. Uczniom zaś gratulujemy zdobytych wysokich wyników w nauce, a szczególne gratulacje kierujemy do tych uczniów, którym miniony rok szkolny przyniósł sukcesy w konkursach oraz olimpiadach przedmiotowych i sportowych.

Dzisiaj rozpoczynają się wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Odebrane dzisiaj świadectwa są ukoronowaniem Waszej pracy. Część z Was powróci do tej szkoły we wrześniu, zaś absolwenci opuszczą jej mury, a wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczną nowy etap edukacji.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom szkół i placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Niechaj ten wakacyjny czas przyniesie Wam dużo słonecznych dni, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy się wszyscy spotkali we wrześniu, pełni zapału i gotowości do podejmowania nowych wyzwań. 

 
 
dr inż. Piotr Buchwald               Sława Umińska-Duraj
Przewodniczący Rady Miasta          Prezydent Miasta
Piekary Śląskie                       Piekary Śląskie

Udostępnij artykuł