Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoŻyczenia z okazji Święta Policji

Życzenia z okazji Święta Policji

Dodano: 24.07.2022 Autor: Karolina Wieczorek

Corocznie 24 lipca przypada Święto Policji. Z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim Policjantom w imieniu swoim, samorządu miasta oraz całej społeczności Piekar Śląskich wyrazy uznania, najlepsze życzenia i podziękowania za codzienną służbę na rzecz Polaków.

Święto Policji to polskie święto ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 21 lipca 1995, przy nowelizacji ustawy o Policji i obchodzone od tego czasu – 24 lipca. Jednakże, każdego dnia doceniamy pracę Funkcjonariuszy i Stróżów Porządku Publicznego.

Każdy dzień w Waszej służbie przynosi nowe wyzwania. Wykonując swoją pracę, wykazujecie się odwagą, opanowaniem i profesjonalizmem. Przymioty te pozwalają na sumienne wypełnianie obowiązków wobec polskich obywateli. Dbanie o ich bezpieczeństwo nie jest proste. Musicie stawić czoła nietypowym sytuacjom i wykazać się dużym zrozumieniem wobec tych, z którymi przychodzi spotkać się podczas realizacji zadań. Wobec tych trudności konieczna jest wytrwałość, by stać na posterunku mimo niesprzyjających okoliczności.

Przyjmijcie szczere życzenia, by służbowy mundur był dla każdego z Was powodem do dumy. Niech poczucie zawodowego spełnienia idzie w parze z szacunkiem oraz życzliwą oceną społeczeństwa – wszak nasze bezpieczeństwo zawdzięczamy Waszej wytężonej pracy.

Tomasz Wesołowski
Przewodniczący Rady Miasta
Piekary Śląskie

Sława Umińska-Duraj
Prezydent Miasta
Piekary Śląskie

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter