Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaBaza Piekarskich Artystów już działa!

Baza Piekarskich Artystów już działa!

Dodano: 10.08.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Baza Piekarskich Artystów, której pomysłodawcą był radny Łukasz Ściebiorowski, jest już dostępna. Utworzona została ona z myślą o twórcach pochodzących z naszego miasta, a jej celem jest wspieranie i promowanie lokalnej twórczości.

Wszystkie dziedziny artystyczne, którymi zajmują się piekarzanie, możemy teraz znaleźć w jednym miejscu! W Bazie odnajdziemy zarówno pasjonatów malarstwa, muzyki, tańca, jak i fotografów, pisarzy, czy miłośników rękodzieła. Możemy tu obejrzeć ich wybrane prace, przeczytać informację na temat ich twórczości, a także odnaleźć kontakt do autorów. Wystarczy wejść na stronę internetową Piekar (www.piekary.pl), wybrać zakładkę Kultura, a następnie odszukać w niej Bazę Piekarskich Artystów.

Wszystkich piekarzan, którzy nie zdążyli zgłosić się do naszej bazy, a którzy czują się artystami i chcieliby się w niej znaleźć, zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń na adres rzecznikprasowy@piekary.pl. Przypominamy, że zgłoszenia te obowiązkowo powinny zawierać:

1. Nazwę grupy lub imię i nazwisko twórcy.
2. Zdjęcie.
3. Opis zespołu bądź opis twórczości.
4. Dane kontaktowe.
5. Adres strony internetowej lub profilu na portalach społecznościowych (opcjonalnie).
6. Pliki z utworami lub galerie przykładowych prac do zamieszczenia na stronie.

Jednocześnie informujemy, że Zespół Prasowy Urzędu Miasta Piekary Śląskie zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń, które nie będą wpisywały się w założenia samego pomysłu (np. niewystarczająca ilość prac, nikła rozpoznawalność). Odrzucenie zgłoszenia może nastąpić również w sytuacji, gdy przesłany materiał w jakikolwiek sposób będzie naruszał granice dobrego smaku czy przyzwoitości, lub który Zespół Prasowy, z jakiejkolwiek innej przyczyny, uzna za niestosowny.

zdjęcie: kafepauza.mk

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter