Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoKonkurs na film promocyjny “Miasto w oku kamery”

Konkurs na film promocyjny “Miasto w oku kamery”

Dodano: 10.03.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

Stwórzcie film promocyjny o Piekarach Śląskich. Właśnie wystartował konkurs “Miasto w oku kamery”. Główna nagroda to 3000 zł, zaś termin nadsyłania prac – koniec października tego roku. Czas trwania filmu od 30 do 90 sekund. Czekamy na Wasze propozycje.

Nagrody zostaną przyznane autorom zdjęć, które uzyskają najwyższą ocenę jury. Nagrody nie sumują się:

I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 3 000 złotych.
II miejsce– nagroda pieniężna w wysokości 1 000 złotych.
III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości  500 złotych.

Filmy wraz z załącznikami należy złożyć lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 31.10.2022 r. do godziny 17.00 na adres: Gmina Piekary Śląskie, ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie z dopiskiem „Film promocyjny”. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 14.11.2022 r. na stronie internetowej: www.piekary.pl

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu o naszym mieście, który będzie mógł być użyty jako film promujący Piekary Śląskie, rozpowszechniany za pośrednictwem mediów lub wykorzystany w inny sposób przez organizatora w celach promocyjnych. Film musi zawierać w sobie elementy, pozwalające na jednoznaczne powiązanie go z Miastem Piekary Śląskie. Organizator oczekuje od autorów pomysłowych i nowatorskich filmów, które w oryginalny sposób ukażą walory, specyfikę, niepowtarzalność i wyjątkowość Miasta Piekary Śląskie oraz jego mieszkańców.

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji filmowych.

Poniżej regulamin wraz z niezbędnymi załącznikami.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter