Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMłodzieżowa Rada MiastaAktualnościX Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

X Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Dodano: 30.05.2017 Autor: rada

W poniedziałek, 29 maja br. w siedzibie Urzędu Miasta Piekary Śląskie odbyła się X sesja Młodzieżowej Rady Miasta, podczas której omówiono eventy odbywające się w najbliższym czasie.

Na posiedzeniu gościł Naczelnik Kancelarii Prezydenta Miasta Paweł Słota, który podziękował radnym za zaangażowanie w minione wydarzenia oraz wysoką frekwencję na uroczystościach związanych z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Poprosił również o udział młodzieżowych radnych w nadchodzących wydarzeniach. Radni zapewnili, że służą pomocą. Na sesji gościła również Pani Angelika Wojtachnio – Pełnomocnik ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, która zapoznała młodzieżowych radnych z procedurami działania i zakładania stowarzyszeń. Następnie Koordynator ds. Współpracy z MRM radny Łukasz Ściebiorowski omówił zmiany, jakich dokonano w Statucie Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie.

Na zakończenie omówiono organizację wydarzenia “SPI nie ŚPI”, które zaplanowano na dzień 10 czerwca br. w Ośrodku Kultury “Andaluzja”. Ustalono również kolejne terminy sesji.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter