Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoPole paintballowe startuje 1 maja

Pole paintballowe startuje 1 maja

Dodano: 26.04.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Od 1 maja przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji uruchomione zostanie pole paintballowe o powierzchni ponad 4200 m². Liczymy, że będzie to nowa atrakcja, która spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Piekar Śląskich. Już dzisiaj zachęcamy do rezerwacji terminów.
 
Pole jest otoczone z każdej strony wytrzymałą, 4 – metrową siatką. Na terenie pola, oprócz naturalnych przeszkód w postaci drzew, krzewów i miejscowo podmokłych przestrzeni, znajduje się 35 zróżnicowanych przeszkód. Są one zbudowane z drewna, betonu i opon. W centrum pola znajduje się pojazd wojskowy podarowany przez 34 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu.

Rezerwacji pola paintballowego należy dokonywać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, obecnie MOSiR posiada na stanie 20 markerów, dlatego maksymalna liczba graczy wynosi 20 osób. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Grać mogą osoby tylko powyżej 16 roku życia.

Całość rozgrywki prowadzona będzie przez profesjonalną obsługę, rezerwacji będzie dokonywana na 3 godziny (pobranie sprzętu, szkolenie, rozgrywka). Do dyspozycji użytkowników będą szatnie z prysznicami znajdujące się w budynku głównym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Pole jest do dyspozycji przez cały tydzień. Strefa gry nie posiada oświetlenia dlatego ostatnia rozgrywka musi się zakończyć przed zapadnięciem ciemności.

Więcej szczegółów na stronie MOSiR poświęconej paintballowi.

Cennik

Oświadczenie uczestnika

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Regulamin

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter