Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaśrodowiskoSystem Gospodarki OdpadamiEcoHarmonogram

EcoHarmonogram

Dodano: 20.01.2022 Autor: wblaszczyk

Zachęcamy mieszkańców Piekar Śląskich do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram. Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie trzeba już spoglądać codziennie do kalendarza.

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności, które w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z klientów. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów.

Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Więcej informacji na stronie EcoHarmonogram

Udostępnij artykuł