Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoŚwięto Służby Celnej

Święto Służby Celnej

Dodano: 21.09.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Corocznie 21 września w Polsce jest obchodzony jest Dzień Służby Celnej. Święto powołano na mocy ustawy z 1999 roku, aby podkreślić znaczenie tej formacji dla gospodarki i społeczeństwa kraju, ale również Unii Europejskiej. Jest to święto wszystkich Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Celnej.

W tym dniu składamy wszystkim Wam najserdeczniejsze życzenia. Chcielibyśmy podziękować za pełnioną służbę na rzecz Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonywana przez strażników praca niesie ze sobą wielką wartość dla społeczeństwa i gospodarki.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszej codziennej, wyczerpującej i pełnej poświęcenia służby, zwłaszcza w obliczu konfliktu zbrojnego za naszą wschodnią granicą. Na wyróżnienie zasługuje Wasze zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładacie w zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa obszaru celnego Unii Europejskiej i Polski.

Gratulując dotychczasowych dokonań, życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia w codziennej służbie i pracy. Życzymy również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Tomasz Wesołowski
Przewodniczący Rady Miasta
Piekary Śląskie

Sława Umińska-Duraj
Prezydent Miasta
Piekary Śląskie

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter